Skip to content

Grāmatvedības pakalpojumi
fiziskām personām

No gada ienākumu deklarācijas un tai pievienoto dokumentu noformēšanas līdz pārstāvībai Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienestā un citās institūcijās.

Pilna cikla

Grāmatvedības pakalpojumi
fiziskām personām

Veicam rūpīgu un precīzu fizisku personu dokumentu un nepieciešamo pārskatu sagatavošanu iesniegšanai VID. Katra mūsu speciālista profesionālā darbība ir apdrošināta nevis tāpēc, ka mēs šaubāmies par mūsu speciālistu kompetenci vai to prasa likums, bet gan tāpēc, ka mēs vēlamies, lai Jūs jūtaties droši un zināt, ka mēs uzņemamies atbildību par savu darbu.

„Innovatio Capital” speciālistu piedāvāto pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no darba apjoma un specifikas, tādēļ par maksu ar katru klientu vienojamies individuāli.

Mūsu speciālisti sniedz konsultācijas latviski, krieviski un angliski gan rakstveidā, gan tikšanās laikā tiešsaistē vai klātienē.

Grāmatvedības pakalpojumi

Pilns grāmatvedības pakalpojumu klāsts fiziskām personām

Kāpēc Jums patiks sadarboties ar mums

Mēs zinām, cik pārskatu un dokumentu noformēšana var būt mulsinoša katram, kas ikdienā nenodarbojas ar šiem jautājumiem. Tāpēc mūsu komanda palīdzēs gan izprast Jūs interesējošos jautājumus, gan sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju.

Pieredze

Mūsu speciālistiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze nodokļu, grāmatvedības, finanšu vadības un saistītos jautājumos.

Konfidencialitāte

Garantējam konfidencialitāti ikvienam sadarbības partnerim neatkarīgi no sadarbības formas un ilguma.

Apdrošināšana

Ikviena „Innovatio Capital” speciālista profesionālās darbības civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta.

Zināšanas

Vienmēr esam lietas kursā par grozījumiem normatīvajos aktos, regulāri apmeklējam kursus un seminārus.

Elastība

Piedāvājam iespēju organizēt regulāras tikšanās klātienē vai tiešsaistē, kā arī sadarboties tikai konkrēta uzdevuma izpildē.