Privātuma politika

SIA „Innovatio Capital”, reģistrācijas numurs 40103702398, juridiskā adrese: Krišjāņa Barona iela 40A, Jelgava, LV-3001, Latvija 

Informācijas iegūšana un glabāšana

SIA „Innovatio Capital” iegūst personu e-pasta adresi un vārdu, tikai un vienīgi personai brīvprātīgi sazinoties ar uzņēmuma pārstāvi caur mājaslapas kontaktveidlapu, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālruni.

Personu dati tiek izmantoti, tikai lai izpildītu personas pieprasījumu, kas ir bijis saziņas mērķis, piemēram, nosūtītu cenas piedāvājumu, sniegtu sīkāku informāciju par pakalpojumu u. c. Personu dati netiek nodoti trešajām personām, kā arī netiek izmantoti citiem nolūkiem.

Personu dati tiek saglabāti SIA „Innovatio Capital” datubāzē, kurai piekļuve ir tikai uzņēmuma darbiniekiem, kas ir tieši saistīti ar konkrētā pieprasījuma izpildi. Šie dati tiek glabāti un izmantoti saskaņā ar SIA „Innovatio Capital” iekšējiem personas datu izmantošanas standartiem un procedūrām. E-pasta sarakste netiek dzēsta, lai tā kalpotu par pierādījumu, ja nepieciešams, kad ir radušies pārpratumi vai domstarpības. SIA „Innovatio Capital” saglabā informāciju par klientu līdz klienta mērķa sasniegšanai vai, klientam piekrītot, arī pēc tam, lai piedāvātu viņu informēt par dažādu veidu aktualitātēm, jaunumiem u. c.

Sīkdatnes
Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Lūdzam jūs apstiprināt, ka, turpinot lietot šo mājaslapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm.

Sīkdatnes „Innovatio Capital” mājaslapā
Sīkdatņu izmantošana palīdz mums uzlabot mājaslapas ICapital.lv lietotāju pieredzi.
Sīkdatnes mājaslapā ICapital.lv  mēs izmantojam dažādiem nolūkiem, piemēram, lai uzlabotu saturu, kuru atspoguļot mājaslapas lietotājiem, uzlabotu pakalpojumu kvalitāti, atvieglotu mājaslapas lietošanu, izceltu mājaslapas lietotājam aktuālāko saturu u. c.

Lietošanas noteikumi
Turpinot pārlūkot mājaslapu ICapital.lv , jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai (ja vien neesat iestatījis savu pārlūkprogrammu nepieņemt sīkdatnes). Ja jūs nevēlaties pieņemt sīkdatnes, varat aktivizēt savas pārlūkprogrammas iestatījumus, kas bloķē sīkdatnes, vai izmantot privātās pārlūkošanas iespēju.

Kas ir sīkdatnes
Sīkdatnes ir informācija, ko mājaslapa saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs izmantojat mājaslapu.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes
ICapital.lv  izmanto „Google Analytics”, lai sekotu līdzi datu plūsmai, kas ļauj mums izprast mājaslapas lietotāju uzvedību un viņus interesējošo saturu, lai uzlabotu interneta lietotāju pieredzi. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas statistikas nolūkā, ar tām nav iespējams identificēt atsevišķus lietotājus.

Kā es varu atspējot sīkdatnes?
Ja jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, jūs tās varat bloķēt savas interneta pārlūkprogrammas drošības iestatījumos. Vairāk informācijas par sīkdatnēm www.aboutcookies.org.