Skip to content

Grāmatvedības pakalpojumi
juridiskām personām

No pirmdokumentu apstrādes līdz nepieciešamo pārskatu sagatavošanai atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem un iesniegšanai valsts institūcijās.

Pilna cikla

Grāmatvedības pakalpojumi uzņēmumiem

Rūpīgi, precīzi un atbildīgi veicam grāmatvedības uzskaiti, dokumentu un nepieciešamo pārskatu sagatavošanu iesniegšanai VID. Katra mūsu speciālista profesionālās darbības civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta nevis tāpēc, ka mēs šaubāmies par mūsu speciālistu kompetenci vai to prasa likums, bet gan tāpēc, ka mēs vēlamies, lai Jūs jūtaties droši un zināt, ka mēs uzņemamies atbildību par savu darbu.

 

Mūsu speciālisti Jums atgādinās par dokumentiem, kuri nav iesniegti, pārskatu termiņiem, kas tuvojas, kā arī citām niansēm, par kurām Jūs vai kāds cits uzņēmuma speciālists ir piemirsis.

Mēs strādājam ar grāmatvedības programmām „1C” un „Tildes Jumis” un varam pielāgoties arī citām grāmatvedības programmām pēc klienta pieprasījuma.

Grāmatvedības pakalpojumu izmaksas

„Innovatio Capital” speciālistu piedāvāto pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no darba apjoma un specifikas, tādēļ par mēneša maksu ar katru klientu vienojamies individuāli.

Komunikācija ar klientu latviski, krieviski un angliski

Mūsu speciālisti sniedz konsultācijas latviski, krieviski un angliski gan rakstveidā, gan tikšanās laikā tiešsaistē vai klātienē.

Grāmatvedības pakalpojumi

Pilns grāmatvedības pakalpojumu klāsts juridiskām personām

Kāpēc Jums patiks sadarboties ar mums

Lai arī grāmatvedības pamatprincipi ir vienoti, tomēr katram uzņēmuma vadītājam ir savas specifiskas prasības, kādā veidā viņš vēlas veikt informācijas apmaiņu, ar kādām grāmatvedības programmām strādāt u. c. Mūsu komanda pielāgojas katra klienta prasībām.

Pieredze

Mūsu speciālistiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze nodokļu, grāmatvedības, finanšu vadības un saistītos jautājumos.

Konfidencialitāte

Garantējam konfidencialitāti ikvienam sadarbības partnerim neatkarīgi no sadarbības formas un ilguma.

Apdrošināšana

Ikviena „Innovatio Capital” speciālista profesionālās darbības civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta.

Zināšanas

Vienmēr esam lietas kursā par grozījumiem normatīvajos aktos, regulāri apmeklējam kursus un seminārus.

Elastība

Strādājam ar dažādām grāmatvedības programmām. Piedāvājam arī iespēju organizēt regulāras tikšanās klātienē vai tiešsaistē.