Skip to content

Finanšu vadības pakalpojumi ​

Finanšu plūsmas plānošana un vadība vietēja un starptautiska preču tirdzniecības un  pakalpojumu sniedzēju uzņēmumiem.

Efektīvai uzņēmuma attīstībai

Finanšu vadība

Neatkarīgi no tā, vai Jūsu uzņēmums ir attīstības fāzē vai tam jau ir ilggadēja uzņēmējdarbības pieredze, tā sasniegtos rezultātus noteikti ir iespējams uzlabot. Mūsu komandas speciālisti veiks individuālu finanšu analīzi Jūsu uzņēmumā, lai sniegtu Jums ieteikumus, kā, uzlabojot tā finanšu plūsmu, lai Jūs varat efektīvāk sasniegt nospraustos mērķus. Piedāvājam pilnu finanšu vadības pakalpojumu klāstu, sākot no saimnieciskās darbības modeļa izveides, preču vai pakalpojumu pašizmaksas aprēķināšanas līdz pat uzņēmuma rentabilitātes aprēķināšanai un pārmaiņu ieviešanai praksē.

Niecīgas pārmaiņas uzņēmējdarbībā var palīdzēt Jums sasniegt pārsteidzošus rezultātus gluži kā stāstā par „American Airlines”, kas, samazinot pasažieru salātu porciju par vienu olīvu, spēja ietaupīt vairāk nekā 40 000 dolāru gadā.

Mēs iestājamies par to, ka ikvienam uzņēmuma piedāvātajam pakalpojumam vai izstrādājumam ir jābūt kvalitatīvam. Tomēr bieži vien tas nebūt nenozīmē strādāt vairāk. Bieži vien vienīgais, kas Jums nepieciešams, ir veikt efektīvāku finanšu plūsmas plānošanu.

Konsultējam nodokļu plānošanā un risku izvērtēšanā

Vienus un tos pašus uzņēmuma rīcībā esošos resursus ir iespējams izmantot dažādi. Mēs palīdzēsim Jums modelēt situācijas un no tām izrietošo finanšu plūsmu, lai Jūs varētu efektīvi izmantot sava uzņēmuma rīcībā esošos resursus.

Finanšu vadības un analīzes
pakalpojumi

Strādāt efektīvāk, nevis vairāk

Kāpēc Jums patiks sadarboties ar mums

Mūsu speciālistu plašā un daudzveidīgā pieredze ļaus Jums ietaupīt dārgo laiku, cilvēku un finanšu resursus, lai ātrāk un efektīvāk sasniegtu sava uzņēmuma finanšu mērķus.

Pieredze

Mūsu speciālistiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze nodokļu, grāmatvedības, finanšu vadības un saistītos jautājumos.

Konfidencialitāte

Garantējam konfidencialitāti ikvienam sadarbības partnerim neatkarīgi no sadarbības formas un ilguma.

Apdrošināšana

Ikviena „Innovatio Capital” speciālista profesionālās darbības civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta.

Zināšanas

Vienmēr esam lietas kursā par grozījumiem normatīvajos aktos, regulāri apmeklējam kursus un seminārus.

Elastība

Piedāvājam iespēju organizēt regulāras tikšanās klātienē vai tiešsaistē, kā arī sadarboties tikai konkrēta uzdevuma izpildē.