Skip to content

Par mums

No sākuma cilvēki, mērķi un savstarpēja sapratne, tikai tad skaitļi!

Kāpēc mēs

Mūsu mērķis ir mainīt stereotipu, ka grāmatvedis un grāmatvedības pakalpojumi ir izdevumu pozīcija.

Mūsu profesionālās darbības mērķis ir pierādīt Jums ar reālām darbībām, ka profesionāli, laikus un precīzi īstenota grāmatvedība un finanšu vadība var palīdzēt Jums vai Jūsu uzņēmumam ietaupīt, izvairīties no nepatīkamām situācijām un mazināt dažādus riskus, lai attīstītos un sasniegtu ambiciozus mērķus. Tādējādi grāmatvedība un finanšu vadība kļūst par Jūsu uzņēmuma aktīvu, kas Jums palīdzēs pelnīt vairāk. 

Izpratne un drošība

Nezināšanas, neizpratnes un informācijas trūkuma dēļ gan uzņēmēji, gan privātpersonas mēdz pieņemt lēmumus, kas var kaitēt viņu finansiālajai stabilitātei. Mēs uzskatām, ka mūsu pienākums ir ne tikai izpildīt Jūsu uzdoto uzdevumu, bet arī palīdzēt Jums izzināt svarīgu informāciju, lai Jūs varētu pieņemt pārdomātus lēmumus.

persona
„Mūsu komandas mērķis ir konkurēt ar zināšanām, pakalpojumu kvalitāti un apmierinātu klientu skaitu, nevis ar zemāko cenu. Mēs uzskatām, ka nodrošinām klientiem labāko cenas un kvalitātes attiecību.”
Uldis Vītols
Uzņēmuma vadītājs
persona
„Mūsu klienti var droši meklēt pie mums padomu nestandarta situācijās. Mēs zinām, ka, palīdzot klientiem, mēs augam paši, ka mūsu klientu panākumi uzņēmējdarbībā nozīmē mūsu panākumus.”
Lāsma Luža
Grāmatvede
persona
„Mēs tiecamies nodibināt ilgtermiņa attiecības ar ikvienu klientu. Ilgtermiņa sadarbības lielākais pluss ir iespēja redzēt un analizēt, kā ieviestās pārmaiņas ietekmē uzņēmējdarbības rezultātus.”
Diāna Āriņa
Grāmatvede
Pieredzējuši un kompetenti speciālisti

Mūsu komanda

persona

Uldis Vītols

Uzņēmuma vadītājs
persona

Diāna Āriņa

Grāmatvede
persona

Beāte Jurgensone

Grāmatveža palīgs
persona

Lāsma Luža

Grāmatvede
persona

Kira Keidāne

Grāmatvede
persona

Zanda Didrihsone

Grāmatveža palīgs
persona

Lelde Pecka

Grāmatvede
persona

Elīza Vīksna

Grāmatveža palīgs

Mūsu sadarbības partneri

Mēs esam savas nozares eksperti, tomēr dažkārt komplicētās situācijās ir nepieciešama arī juristu, finanšu analītiķu un citu speciālistu iesaiste. Sadarbojamies tikai ar uzticamiem, profesionāliem un pārbaudītiem speciālistiem.

Juridiskie pakalpojumi
GP
Grāmatvedība